Szukasz okazji do inwestowania w różne sektory i w różnej walucie? Pomożemy Ci zbudować portfel inwestycyjny całkowicie dopasowany do Twoich celów i możliwości.

Sprawdź co zyskasz zostając naszym klientem

Opieka doświadczonego doradcy

 

Zostając Klientem naszego domu maklerskiego będziesz pod indywidualną opieką wykwalifikowanego i doświadczonego eksperta, który przybliży Ci mechanizmy działające w sektorze finansowym i opowie o inwestowaniu. Wszyscy nasi eksperci opiekujący się Klientami mają wieloletnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym, którym chętnie dzielą.

wykres przyrostu nowych klientów

Tylko pewne i sprawdzone oferty

 

Wszystkie zaoferowane rozwiązania dostosujemy do Twoich celów. By zapewnić powodzenie i sukces Twoich inwestycji, nasza bogata oferta uwzględnia tylko sprawdzone, pewne i skrupulatnie wybrane produkty, wprowadzone po wieloetapowym procesie weryfikacyjnym uwzględniającym analizę, wywiad i due diligence.

copernicus securities dom maklerski

Dywersyfikacja inwestycji

 

Przy budowaniu portfela inwestycyjnego skupiamy się na dywersyfikacji, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo Twoich inwestycji. Dzięki temu uzyskasz dostęp do szerokiego wachlarza produktów inwestycyjnych z różnych gałęzi krajowego i zagranicznego przemysłu. Otrzymasz także możliwość wyboru spośród produktów pozwalających na inwestycje w różnych walutach.

finanse klientów w domu maklerskim copernicus securities