Inwestycje, bez względu na rozmiar i rodzaj, są często obarczone mniejszym lub większym stopniem ryzyka. Na szczęście Grupa Copernicus ma w swoich szeregach doświadczonych ekspertów, którzy są w stanie owe ryzyko maksymalnie zniwelować, zapewniając każdemu klientowi optymalne zarządzanie finansami.

 

 

 

Jeśli należysz do grona inwestorów potrzebujących wsparcia w zarządzaniu swoim majątkiem, to oferujemy Ci w obszarze asset management zarówno rozległe doświadczenie, jak i równie szeroki wachlarz rozwiązań. Wybierając nas na partnera w zarządzaniu aktywami, możesz oczekiwać niestandardowych rozwiązań, stworzonych specjalnie na indywidualne potrzeby Twojego portfela inwestycyjnego.

 

 

Czym i dla kogo jest Asset Management?

 

Usługa asset management jest jedną z najbardziej kompleksowych jakie może zaoferować instytucja finansowa, dlatego skierowana jest do naszych najbardziej wymagających klientów. Kluczem do sukcesu jest w niej połączenie wiedzy o finansach i doświadczenia z szeregiem najwyższej jakości elementów zarządzania inwestycjami na rynku finansowym.

 

Podstawą usługi jest dokonywanie transakcji na rzecz klienta w oparciu o indywidualnie ustaloną strategię.

 

Odpowiedzialni za to są doświadczeni doradcy przypisani do zarządzania jego inwestycjami. Proces selekcji instrumentów jest również dopasowany do konkretnych potrzeb i oczekiwań inwestora. Ich odpowiedni dobór ma na celu zbudowanie portfela docelowego lub skorzystanie z dostępnych rozwiązań modelowych z opcją personalizacji.

 

 

Jak działamy?

 

Zdając sobie sprawę z ogromnego znaczenia jakie ma usługa asset management dla portfela finansowego naszych klientów, każdy kontakt traktujemy odrębnie i budujemy go wspólnie z inwestorem.

Przed rozpoczęciem współpracy i otwarciem rachunku służącego do rozliczeń portfela inwestycyjnego przyszły zarządzający spotka się z Tobą. Podczas spotkania omówicie Twoje potrzeby i wspólnie określicie cel oraz horyzont inwestycyjny, poziom płynności portfela, a także poziom akceptacji ryzyka. Razem z doradcą ustalicie najbardziej komfortowe zasady bieżącej współpracy.

 

Takie podejście sprawia, że oferowana przez nas usługa jest unikalna na rynku i zapewni Ci możliwie najwyższy poziom dopasowania działalności inwestycyjnej do Twych potrzeb. Przeniesie także na Grupę Copernicus – jako instytucję finansową – obowiązek wdrażania i realizacji wybranej strategii.

 

 

Co nas wyróżnia?

 

Fundamentem naszego sukcesu jest ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobyte w czasie największych wyzwań i trudności, przez które przeszedł polski rynek finansowy od czasu jego utworzenia. Pozwoliło nam to wypracować skuteczne metody działania oraz zbudować zespół rozumiejący potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Współpracując z nami zauważysz, że zawsze stawiamy na otwartość, transparentność działania, profesjonalizm oraz rzetelną komunikację. To dla nas najważniejsze podstawy, na których budujemy partnerstwo i trwałe relacje, umożliwiające nam wspólne kroczenie z klientami do ich biznesowych celów i sukcesów.