Grupa Copernicus

jest obecna na rynku od niemal 15 lat. W jej skład wchodzi DOM MAKLERSKI COPERNICUS SECURITIES S.A.. oraz JANUS ENTERPRISE S.A w likwidacji  Podczas ponad dekady działalności w sektorze finansowym staliśmy się częścią jego transformacji oraz rozwoju. Ten czas zaprocentował dla nas rozległym doświadczeniem oraz wnikliwą wiedzą na temat mechanizmów rządzących branżą inwestycyjną.

 

Przede wszystkim jednak poznaliśmy i zrozumieliśmy potrzeby klientów, co poskutkowało połączeniem działań obu spółek w kierunku wypracowania efektywnego modelu kompleksowej obsługi klienta, który w jednym miejscu może znaleźć szeroki wachlarz produktów i usług.

Wysoko wykwalifikowana kadra

jest ucieleśnieniem naszych wartości i wizytówką naszych kompetencji. To właśnie doskonale znający rynek specjaliści z powodzeniem wypełniają naszą nadrzędną misję – oferowanie klientom najwyższej jakości usług opartych na rozległej wiedzy i latach doświadczeń.

Ekspercki poziom

to nie jedyny wyróżnik oferowanych usług. CSSA jest w pełni niezależną i niebankową grupą kapitałową, co jest niekwestionowanym atutem. Nie jesteśmy ograniczeni w działaniu, więc możemy szybko i aktywnie reagować na zmieniającą się sytuacje rynkową. Dzięki temu klienci zyskują maksymalną elastyczność w kontakcie z nami oraz indywidualne rozwiązania dostosowane do swoich potrzeb.

 

Mając na uwadze potrzeby klientów i pragnąc im sprostać w jeszcze większym stopniu, od 2018 roku grupa Copernicus zdecydowała się obranie nowego kierunku w działalności. Zapadła wówczas decyzja o powiększeniu sieci sprzedaży i uwzględnieniu w ofercie produktowej usług dla klienta indywidualnego.

114 emisje obligacji zrealizowane
przez Copernicus Securities w 2018

1101 nowych klientów w 2018 roku,
którzy nabyli obligacje

8% średnia roczna stopa zwrotu dla
obligacji ze stałym oprocentowaniem*

Rok 2018 w liczbach

Wartości

Relacja

W relacjach z klientami, jako dom maklerski, stawiamy na bezpośredni, zbudowany na solidnych fundamentach kontakt. Naszą dewizą są uczciwość, profesjonalizm i partnerstwo, bo tylko one pozwalają stworzyć długotrwałą współpracę opartą na obustronnym zaufaniu. Realizacja naszej misji bazuje na indywidualnym podejściu do klienta, nie ograniczając się jedynie do dostarczenia konkretnego produktu czy usługi. Każdego klienta otaczamy pełną, profesjonalną opieką i dopasowanym do jego potrzeb podejściem, niezależnie od tego, czy jest to duża instytucja czy klient indywidualny.

Doświadczenie

Nasza wiedza i doświadczenie są wyróżnikami, wokół których zbudowaliśmy misję Grupy Copernicus. Doskonale wiemy, jak są one istotne w budowaniu zaufania klientów, dlatego z entuzjazmem dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki wnikliwej znajomości rynku jesteśmy w stanie opracowywać i dostarczać klientom nowatorskie i unikalne rozwiązania. Dołączając do grona klientów naszego domu maklerskiego zyskasz dostęp do tego wartościowego kapitału.

Otwartość na nowe

Zespół domu maklerskiego Copernicus to pełni pasji profesjonaliści, których cechuje ciekawość, chęć zgłębiania wiedzy oraz potrzeba ciągłego rozwoju. Nie chcąc podążać przetartym szlakiem, wychodzimy poza utarte schematy i standardowe rozwiązania, by móc odnajdywać nowatorskie metody działania. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, które pozwolą naszym klientom pomnażać swój majątek.

Władze

Mamy ponad dziesięć lat doświadczenia we wspieraniu działań klientów naszego Domu Maklerskiego na rynku kapitałowym. W ciągu tego czasu służyliśmy wielu inwestorom indywidualnym oraz instytucjom pomocą doradczą i analityczną.

Poznaj nas

Współpraca

Dołącz do grona naszych ekspertów jako pracownik albo agent firmy inwestycyjnej, aby wspólnie z nami poszerzać swoje kompetencje, pogłębiać doświadczenie i brać udział w ciekawych projektach inwestycyjnych.

Dowiedz się wiecej

*Zaokrąglona średnia stopa zwrotu dla obligacji ze stałym oprocentowaniem, na jaką zostały one wyemitowane za pośrednictwem Copernicus Securities S.A. w 2018 roku. Dokładna średnia wyniosła 7,97 %. Dane aktualne na dzień 19.07.2018. Na podstawie danych historycznych.