Jeśli szukasz atrakcyjnej i zróżnicowanej oferty usług i produktów finansowych, znajdziesz ją kontaktując się z ekspertami z domu maklerskiego Copernicus Securities S.A.

Copernicus Securities S.A

600+

z powodzeniem zrealizowanych emisji obligacji

5 mld pln+

pozyskanych środków w wyniku emisji obligacji przeprowadzonych

578 mln pln

tyle wyniosła największa zrealizowana emisja

Copernicus Capital TFI S.A.

8 mld pln +

aktywów w zarządzaniu

64

Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych w zarządzaniu

700 mln pln+

aktywów w największym funduszu

Szeroka oferta

Połączone siły domu maklerskiego Copernicus Securities S.A. i Copernicus Capital TFI S.A, poszerzone o współpracę z renomowanymi instytucjami finansowymi sprawiają, że możemy dostarczać klientom jedną z najciekawszych na rynku ofert produktów inwestycyjnych w jednym miejscu.

 

Co nas wyróżnia?

Czym różnimy się od konkurencji? To proste – elastycznością w tworzeniu odpowiednich dla Ciebie rozwiązań. Po analizie Twoich potrzeb i celów stworzymy odpowiednią dla Ciebie ofertę, które przyniesie Ci najlepsze wyniki.

Co zyskasz?

Co zyskasz dołączając do grona naszych klientów? Indywidualną opiekę wykwalifikowanego i doświadczonego doradcy. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie na rynku finansowym, którym chętnie dzielą się ze swoimi klientami.

 

Całościowe i zindywidualizowane podejście do Twoich finansów. Wszystkie rozwiązania oferowane naszym klientom dostosowujemy do ich potrzeb i oczekiwań. Każdą przedstawioną ofertę poprzedzamy weryfikacją, by zapewnić najwyższy poziom usługi.

Dostęp do szerokiej gamy produktów i usług finansowych

 

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne produkty, w tym:

  • Obligacje publiczne i niepubliczne
  • Fundusze inwestycyjne zamknięte
  • Fundusze inwestycyjne otwarte
  • Programy regularnego oszczędzania, IKE, IKZE
  • Rachunek maklerski