Dołącz do Grupy Copernicus i razem realizujmy potencjał kapitału

Dołącz do nas

Kadra zarządzająca Grupy Copernicus ma dekady doświadczenia we współpracy z instytucjami z różnych sektorów, partnerami, klientami i pracownikami. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku finansowym i dobrze znamy mechanizmy jego działania, co sprawia, że potrafimy stworzyć atrakcyjne warunki współpracy. Jeśli chcesz do nas dołączyć, możesz to zrobić jako:

  • Pracownik

 

 

Profesjonalizm i doświadczenie

Grupę Copernicus tworzą ludzie z pasją, zrozumieniem finansów i wiedzą o inwestycjach. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem na rynku finansowym. W naszej misji od zawsze najważniejszy jest pierwiastek ludzki, czyli nasi klienci, współpracownicy i partnerzy.

Niezależność i elastyczność

Jako w pełni niezależna i niebankowa grupa kapitałowa, możemy szybko i aktywnie reagować na zmieniającą się sytuacje rynkową. To daje nam ogromną łatwość w dopasowywaniu się do potrzeb klientów i współpracowników. Ta wyjątkowa elastyczność i umiejętność dostosowania się do sprecyzowanych celów i konkretnych oczekiwań sprawia, że jesteśmy wyjątkowym partnerem, tworzącym unikalne środowisko pracy. Pozwala nam to również na w pełni indywidualne podejście do klienta i tworzenie rozwiązań odpowiednich do jego potrzeb.

 

Transparentność i konkurencyjność

Partnerzy z nami współpracujący to dla nas bardzo ważne ogniwa i dokładamy wszelkich starań, aby byli usatysfakcjonowani. Zależy nam na jasnych, transparentnych i zadowalających warunkach współpracy, więc oferujemy atrakcyjny system wynagradzania oraz proste i zrozumiałe zasady rozliczania.

 

Współpracujący z nami partnerzy zyskują dostęp do bogatej i różnorodnej oferty produktowej. Produkty wchodzący w skład oferty to między innymi:

 

  • Obligacje publiczne i niepubliczne
  • Programy regularnego oszczędzania, IKE, IKZE
  • Rachunek maklerski
  • Zarządzanie majątkiem.