Emisja akcji może nieść za sobą wiele korzyści dla firm. Pozyskanie kapitału w ten sposób znacząco podnosi prestiż spółki. W efekcie zwiększa się jej wiarygodność, co przekłada się na wzrost zainteresowania wśród inwestorów.

Autoryzowany Doradca Twojej spółki

 

Klientom zainteresowanym emisją akcji, Grupa Copernicus oferuje kompleksową obsługę tego procesu zarówno w trybie oferty prywatnej, jak i publicznej. Jako Autoryzowany Doradca w Alternatywnym Systemie Obrotu (ASO)  wesprzemy Cię w rynkowym debiucie Twojej firmy. Upewnimy się też, że dopełnione zostały wszystkie obowiązki stawiane spółkom publicznym. 

 

Oferta dopasowana do potrzeb

 

Jako emitent korzystający z pomocy naszych doświadczonych ekspertów masz pewność, że oferta zostanie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Każdy krok w procesie pozyskania kapitału poprzez emisję akcji będzie konsultowany i wyjaśniany, aby Twoje wymagania były spełnione w pełnym zakresie. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu i jego elastyczne podejście do biznesu jest gwarantem usługi spełniającej najwyższe standardy.

Kompleksowa usługa

 

Stworzona dla Ciebie oferta sprawi, że proces emisji akcji uwzględni wszystkie kluczowe elementy niezbędne przy emisji akcji i wejściu spółki na rynek. Nasza usługa uwzględnia:

 

  • analizę finansową potencjalnego emitenta
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji emisyjnej
  • rozliczenie emisji akcji
  • prowadzenie ewidencji
  • wprowadzenie akcji do obrotu na NewConnect oraz GPW S.A. w Warszawie
  • pełnienie funkcji autoryzowanego doradcy w ASO.